ЗАПОСЛЕНИ

МИ СМО ШКОЛА КОЈА СЕ СМЕЛО СУОЧАВА СА НОВИМ ИЗАЗОВИМА

ЕРАЗМО РОТЕРДАМСКИ

Највећа нада сваке земље лежи у примереном школовању младих.  

ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ

Нема горих људи од оних који се противе просвећењу и образовању народа. Такви, да могу, и сунце би угасили.

КЛАУС МОСЕР

Образовање је скупо, али је незнање још скупље.

Братољуб Станисављевић, директор школе

Телефон: 011/6400 206

Мобилни: 060/7444 186

Имејл: skolabarajevo@yahoo.com

Марија Анђелковић, секретар школе

Телефон: 011/6302 457

Мобилни: 060/7444 158

Драгана Илић, рачуноводство

Телефон: 011/6302 467

Саша Вањек, психолог

Телефон: 011/6960 764

Дајана Драгић, референт за ванредне кандидате

Телефон: 011/6400 426

Школски одбор

Милан Радисављевић, председник школског одбора,  radisavljevicmilan1970@gmail.com

Жељко Трифуновић, заменик председника, zeljkotrifunovic@gmail.com

Дејан Радаковић, члан, ag.spec@gmail.com

Александар Саковић, члан, s.sakovic@yahoo.com

Милица Јовановић, члан, milicajovanovic710@gmail.com

Бојана Ковачевић, члан, bojanakovacevi’87@gmail.com

Мирјана Скокнић, члан, mirjanaskoknic67@gmail.com

Лидија Стојановић, члан, lidija.t984@gmail.com

Ивана Лазаревић, члан, tegladar@gmail.com

Наставници      

Електронска пошта

Наставни предмет

Консултације

Алексић Душан

vitisloza@gmail.com

Пољопривредна група предмета

петак 08:45

петак 15:00

Арсенијевић Весна

coka.arsenijevic@gmail.com

Економска група предмета

среда 15:30                     

петак 11:30

Баљак Крнета Маријана

marijana.b16@gmail.com

Немачки језик

 

Бендић Владимир

vlbendic@gmail.com

Практична настава-машинци

понедељак 09:00 – 10:00

понедељак 15:00 – 16:00

Гаљен Тамара

tamaracic@yahoo.com

Математика

 

Гомирац Биљана

biljanagomirac@gmail.com

Економска група предмета

петак 08:00 – 08:50

уторак 15:30 – 16:25

Димић Владимир

vladimirdimic78@gmail.com

Веронаука

 

Драгић Дајана

dadadaja57@gmail.com

Правна група предмета

 

Ђорђевић Наталија

djordjevic_natalija@yahoo.com

Енглески језик

 

Ђорђевић Снежана

snezatriboje@gmail.com

Ликовна култура

 

Ђурић Драгана

dragana@eskola.rs

Психологија

 

Ђурић Снежана

djuricsnezana777@gmail.com

Пољопривредна група предмета

уторак 09:40

четвртак 15:40

Зарић Нада

doraprijatelji802@gmail.com

Практична настава – фризер

 

Иванковић Светлана

svetlana.ivankovic71@gmail.com

Економска група предмета

четвртак 11:30

четвртак 16:40

Ивaновић Сања

sanjapb@gmail.com

Математика

 

Ивковић Снежана

snezana.ivkovic2018@gmail.com

Економска група предмета 

 четвртак 11:30 – 12:15

понедељак 12:20 – 13:05

Илић Вања

vanjaa.ilic82@gmail.com

Енглески језик

 

Јешић Љиљана

jesicljiljana58@gmail.com

Српски језик и књижевност

 

Јовановић Ана

ana.damnjanovic7@gmail.com

Биологија, екологија

 

Јовановић Бојана

bojanabeauty@gmail.com

Практична настава – фризери

 

Јовановић Данијела

danijela280987@gmail.com

Практична настава – фризер

 

Јовићевић Стево

stevo.jovicevic@gmail.com

Физичко васпитање

 

Кнежевић Јелена

jelena.petkovic25@gmail.com

Српски језик и књижевност

 

Козомора Цвијета

vijetakozomara@gmail.com

Практична настава – фризери 

 

Лазовић Ненад

nenad.lazovic.pfc@gmail.com

Економска група предмета

 

Јелача Мирко

mirko.jelaca@gmail.com

Машинска група предмета

уторак 10:00 – 11:00

уторак 15:00 – 16:00

Милошевић Александра

alexandraphysics@gmail.com

Физика

 

Минић Зорица

zm.mikm@gmail.com

Економска група предмета

понедељак 09:30 – 10:25

уторак 14:00 – 14:45

Минић Никола

minicco@gmail.com

Практична настава – машинци

понедељак 10:00 – 11:30

среда 15:00 – 16:30

Мрвић Зорица

zsimonovic333@gmail.com

Пољопривредна група предмета

уторак 13:55

уторак 14:50

Николић Валентина

valentina.skola09@gmail.com

Биологија

 

Николић Горинка

gorinkanikolic@gmail.com

Машинска група предмета

 

Николић Илија

ilijan90@hotmail.com

Пољопривредна група предмета

 

Павловић Данијела

danijela.nikolic002ir@gmail.com

Хемија

 

Перић Миљана

prof.miljana.peric@gmail.com

Музичка култура

 

Петковић Ивана

petkovicivana1011@yahoo.com

Руски језик 

 

Петровић Драганa

draganapetrovic.djordjevic@gmail.com

Српски језик и књижевност

 

Поповић Драган

pop.drag@gmail.com

Веронаука

 

Прентић Мирјана

prenticmirjana@gmail.com

Практична настава – фризери

уторак 14:30 – 16:30

четвртак 14:30 – 16:30

Радаковић Дејан

ag.spec@gmail.com

Пољопривредна група предмета

среда 10:40

петак 14:50

Радисављевић Милан

radisavljevicmilan1970@gmail.com

Историја

 

Ранковић Страхиња

strahinja.rankovic93@gmail.com

Рачунарство и информатика

понедељак 11:30 – 12:15

среда 15:40 – 16:40

Ристић Ева

madyaworldcentar@gmail.com

Филозофија

 

Рмуш Јованка

jovankarmus@gmail.com

Хемија

 

Саковић Александар

ssakovic@yahoo.com

Економска група предмета

петак 10:30 – 11:15

петак 15:30 – 16:30

Секицки Љиљана

sekicki@live.com

Медицинска група предмета

 

Секулић Снежана

snezana.sekulic@yahoo.com

Практична настава – фризери 

уторак 08:00 – 10:00

петак 08:00 – 10:00

Секуловић Слађана

sladja.sekulovic78@gmail.com

Енглески језик

 

Скокнић Ненад

skole-95@hotmail.com

Физичко васпитање

 

Станисављевић Јелена

stanisavljevicjelena77@gmail.com

Практична настава – фризери

понедељак 10:00 – 12:00

среда 10:00 – 12:00

Стевановић Љубивоје

ljubivojestevanovic1959@gmail.com

Пољопривредна група предмета

уторак 10:30

среда 16:00

Стевановић Радица

radicastevanovic@hotmail.com

Социологија

 

Стевановић Свјетлана

svjnikola@gmail.com

Српски језик и књижевност

 

Стиковић Дубаић Соња

sonjastikovic@gmail.com

Хемија

 

Стјепановић Зорица

stjepanoviczorica66@gmail.com

Пословна информатика

понедељак 10:40 – 11:25

петак 14:50 – 15:35

Стојановић Ведрана

vedrana7@gmail.com

Руски језик

 

Стојановић Весна

 vesna.baad@gmail.com

Латински језик

 

Стојановић Јелена

cerak72@gmail.com

Географија

 

Тољага Невена

skolabarajevo@yahoo.com

Библиотекар

 

Тркуља Илинка

ilinkajovanovic@yahoo.com

Пољопривредна група предмета

 

Чучковић Марија

 marija0476@gmail.com

Математика

 
Scroll to Top