ЗАПОСЛЕНИ

МИ СМО ШКОЛА КОЈА СЕ СМЕЛО СУОЧАВА СА НОВИМ ИЗАЗОВИМА

ЕРАЗМО РОТЕРДАМСКИ

Највећа нада сваке земље лежи у примереном школовању младих.  

ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ

Нема горих људи од оних који се противе просвећењу и образовању народа. Такви, да могу, и сунце би угасили.

КЛАУС МОСЕР

Образовање је скупо, али је незнање још скупље.

Братољуб Станисављевић, директор школе

Телефон: 011/6400 206

Мобилни: 060/7444 186

e-пошта: skolabarajevo@yahoo.com

Марија Анђелковић, секретар школе

Телефон: 011/6302 457

Мобилни: 060/7444 158

Драгана Илић, рачуноводство

Телефон: 011/6302 467

Саша Вањек, психолог

Телефон: 011/6960 764

Тијана Игњатовић, педагог

Телефон: 011/6400 426

Илинка Тркуља, референт за ванредне кандидате

Телефон: 011/6400 426

Школски одбор

Снежана Ивковић, председник

Тел: 064/1102457

e-пошта:snezana.ivkovic2018@gmail.com

Светлана Иванковић,заменик председника

Тел: 064/1415336

e-пошта: svetlana.ivankovic71@gmail.com

Душан Алексић, члан

Тел:064/2765484

e-пошта:vitisloza@gmail.com

Светлана Иванковић, члан

Тел: 064/1415336

e-пошта: svetlana.ivankovic71@gmail.com

Срђан Михаиловић, члан

Тел:063/243334

e-пошта: srdjan.mihailovic@ barajevo.org.rs

Ивана Мандић, члан

Тел:064/8756104

e-пошта:ivanamandicava@gmail.com

Викторија Марковић, члан

Тел:062/1941558

e-пошта:viktorija0908979@gmail.com

Драгана Мердовић, члан

Тел:060/0119331

e-пошта:dadamr73@gmail.com

 

Наставници      

Електронска пошта

Наставни предмет

Консултације

Алексић Душан

vitisloza@gmail.com

Пољопривредна група предмета

Петак 09:40

Петак 15:40

Арсенијевић Весна

coka.arsenijevic@gmail.com

Економска група предмета

Понедељак 14:00

Понедељак 10:30

Баљак Крнета Маријана

marijana.b16@gmail.com

Немачки језик

 

Бендић Владимир

vlbendic@gmail.com

Практична настава-машинци

Понедељак 10:00

Вујасиновић Дејан

vujasinovicd91@gmail.com

Веронаука

Среда 15:00

Петак 09:00

Гаљен Тамара

tamaracic@yahoo.com

Математика

Понедељак 11:00

Четвртак 14:00

Гомирац Биљана

biljanagomirac@gmail.com

Економска група предмета

Понедељак 14:00

Понедељак 10:30

Ђорђевић Наталија

djordjevic_natalija@yahoo.com

Енглески језик

Уторак 10:30

Уторак 15:40

Ђорђевић Снежана

snezatriboje@gmail.com

Ликовна култура

Четвртак 11:30

Уторак 13:00

Ђурић Снежана

djuricsnezana777@gmail.com

Пољопривредна група предмета

Четвртак 10:40

Четвртак 15:40

Ивaновић Сања

sanjapb@gmail.com

Математика

Четвртак 15:00

Петак 10:40

Иванковић Светлана

svetlana.ivankovic71@gmail.com

Економска група предмета

Петак 16:40

Уторак 10:40

Ивковић Марија

marijaivkovic533@gmail.com

Српски језик и књижевност

Понедељак 14:00

Среда 09:40

Ивковић Снежана

snezana.ivkovic2018@gmail.com

Економска група предмета 

Понедељак 16:30

Четвртак 11:30

Илић Вања

vanjaa.ilic82@gmail.com

Енглески језик

Среда 18:15

Петак 09:40

Јашовић Душка

d.jasovic@gmail.com

Српски језик и књижевност

Среда 10:40

Уторак 14:50

Јелача Мирко

mirko.jelaca@gmail.com

Машинска група предмета

Четвртак 09:40

Понедељак 14:00

Јовановић Ана

ana.damnjanovic7@gmail.com

Биологија, екологија

Четвртак 12:20

Четвртак 14:00

Јовановић Бојана

bojanabeauty@gmail.com

Практична настава – фризери

Уторак 09:00

Јовановић Данијела

danijela280987@gmail.com

Практична настава – фризер

Уторак 09:00

Јовићевић Стево

stevo.jovicevic@gmail.com

Физичко васпитање

Уторак 11:30

Понедељак 15:40

Кнежевић Јелена

jelena.petkovic25@gmail.com

Српски језик и књижевност

Понедељак 10:40

Среда 11:30

Козомора Цвијета

cvijetakozomora@gmail.com

Практична настава – фризери 

Петак 13:00

Костић Светлана

svetlana.kostic13023@gmail.com

Немачки језик

Понедељак 16:40

Петак 15:40

Маринковић Горан

Id.goran@gmail.com

Рачунарство и информатика

Среда 13:10

Уторак 15:00

Матејић Михаиловић Јелена

jelenamix@gmail.com

Правна група предмета

Среда 14:00

Понедељак 12:20

Милошевић Александра

alexandraphysics@gmail.com

Физика

Четвртак 14:00

Четвртак 13:10

Минић Зорица

zm.mikm@gmail.com

Економска група предмета

Среда 16:40

Уторак 11:30

Минић Никола

minicco@gmail.com

Практична настава – машинци

Уторак 09:00

Мрвић Зорица

zsimonovic333@gmail.com

Пољопривредна група предмета

Петак 10:40

Петак 14:50

Николић Валентина

valentina.skola09@gmail.com

Биологија

Понедељак 10:30

Среда 15:40

Николић Горинка

gorinkanikolic@gmail.com

Машинска група предмета

Понедељак 09:00

Николић Илија

ilijan90@hotmail.com

Пољопривредна група предмета

Уторак 08:50

Уторак 14:50 

Павловић Данијела

danijela.nikolic002ir@gmail.com

Хемија

Уторак 12:20

Петак 11:30

Перић Миљана

prof.miljana.peric@gmail.com

Музичка култура

Уторак 09:00

Уторак 17:30

Петковић Ивана

petkovicivana1011@yahoo.com

Руски језик 

Четвртак 09:00

Четвртак 15:40

Петровић Драганa

draganapetrovic.djordjevic@gmail.com

Српски језик и књижевност

Среда 10:40

Понедељак 16:40

Прентић Мирјана

prenticmirjana@gmail.com

Практична настава – фризери

Уторак 13:00

Радаковић Дејан

ag.spec@gmail.com

Пољопривредна група предмета

Четвртак 09:40

Четвртак 16:40

Радисављевић Милан

radisavljevicmilan1970@gmail.com

Историја

Понедељак 15:40

Петак 15:40

Раичевић Наталија

astronatall@bk.ru

Психологија

Четвртак 12:20

Уторак 14:00

Ранковић Страхиња

strahinjainf@gmail.com

Економска група предмета

Четвртак 12:20

Петак 10:40

Ристић Ева

madyaworldcentar@gmail.com

Филозофија

Петак 10:40

Среда 15:40

Рмуш Јованка

jovankarmus@gmail.com

Хемија

Уторак 15:40

Уторак 10:40

Саковић Александар

ssakovic@yahoo.com

Економска група предмета

Уторак 16:40

Четвртак 09:40

Секицки Љиљана

sekicki@live.com

Медицинска група предмета

Понедељак 13:00

Среда 13:00

Секулић Снежана

snezana.sekulic@yahoo.com

Практична настава – фризери 

Понедељак 09:00

Секуловић Слађана

sladja.sekulovic78@gmail.com

Енглески језик

Понедељак 08:50

Понедељак 15:40

Скокнић Ненад

skole-95@hotmail.com

Физичко васпитање

Четвртак 16:40

Среда 10:40

Станисављевић Јелена

stanisavljevicjelena77@gmail.com

Практична настава – фризери

Понедељак 09:00

Стевановић Радица

radicastevanovic@hotmail.com

Социологија

 

Стјепановић Зорица

stjepanoviczorica66@gmail.com

Пословна информатика

Понедељак 16:40

Среда 09:00

Стојановић Ведрана

vedrana7@gmail.com

Руски језик

Петак 09:00

Петак 15:40

Стојановић Весна

 vesna.baad@gmail.com

Латински језик

Понедељак 09:40

Понедељак 14:50

Стојановић Јелена

cerak72@gmail.com

Географија

Понедељак 10:30

Петак 16:40

Стојановић Шешлак Ивана

ivanaseslak@gmail.com

Социологија

Понедељак 13:10

Четвртак 13:10

Тољага Невена

skolabarajevo@yahoo.com

Библиотекар

 

Тркуља Илинка

ilinkajovanovic@yahoo.com

Пољопривредна група предмета

Уторак 13:00

Четвртак 13:00 

Чучковић Марија

 marija0476@gmail.com

Математика

Уторак 10:40

Понедељак 12:20

 

Scroll to Top