Драга Наша Школо, срећан ти рођендан!

Свечаном приредбом у уторак 18. октобра 2022. године прославили смо 44. Дан школе у друштву цењених гостију и професора. Евоцирали смо успомене из далеке 1978. године када смо почели са радом.

Рођендан наше школе улепшао је рецитал ученика који су хронолошки испратили стварање и развој свих наших смерова и струка од машинске, пољопривредне, фризерске, трговачке, економске, комерцијалне, па све до најмлађе гимназије општег смера.

Познати глумац Александар Дунић је мислима о љубави Јована Дучића из „Блага Цара Радована“ оплеменио наше славље.

Освежење дана била је креативна ревија фризура наших маштовитих и веселих фризера.

Захвалницама смо желели да се одужимо за подршку, помоћ и разумевање Општини Барајево, Центру за културу Барајево, ABS PLUS, JoilArt – у из Барајева, ЈКП Београдском водоводу и канализацији.

Дружење смо наставили уз музику и закуску у живописном ресторану „Липовачка шума“ недалеко од школе.

Иако млада, наша школа знањем и љубављу побеђује искушење тешких времена кроз која пролази вођена стручним и сложним колективом, ентузијазмом директора и професора, ведрином и знањем ученика као и верношћу пријатеља који нас бодре и подржавају.